Bakır Alımı

Gülsoy Hurdacılık bakır hurda alımı ile üstün bir kalitede hizmetiyle karşınızda. Bakır hurda alan firmalar arasında adından söz ettiren ve uzun yıllar sektörde edindiği tecrübeler ile müşterilerine sınırsız hizmet sunan Gülsoy hurdacılık bakır alımında da bir numaralı tercihiniz olacak. Eğer sizin de satmak istediğiniz bakır hurdalar var ise bir telefon uzağınızdayız.

Bakır hurdalar kullanım alanlarının çokluğuyla birlikte hurdacılık sektöründe değeri oldukça yüksek bir metaldir. Bundan dolayı da hurda fiyatları arasında en yükseklerinden olan bakır hurda fiyatları, sizlere büyük kar ettirecek. Sizler de evinizdeki bakırları çöpe atmak yerine bu hurdaları Gülsoy Hurdacılık’a teslim ederek yüksek fiyatlardan satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Evinizden Hurda Bakır Alımı

Bakır ürünlerinizde kar yapmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Profesyonel ekibimiz ile evinizin önüne kadar geliyor ve bakır hurda alımı yapıyoruz. Kilosu ne kadar olursa olsun taşıma derdi olmadan, size zahmet vermeden bakır hurda satımını bizimle yapabilirsiniz. Bakır hurda kilosu ölçümü yaparak sizlerin yanında değerini ölçüyor ve güncel bakır hurda alım fiyatlarına göre size anında ödeme yapıyoruz. Nakit ödeme avantajı ile zaman kaybetmeden bakır teslimi yaptığınız an kazancınızı elde ediyorsunuz. Bizimle yapmış olduğunuz hurda bakır alım satımı ile söz ettiğimiz gibi değeri yüksek bir madde olduğundan dolayı bakır geri dönüşüm ile tekrar doğaya kazandırıyoruz.

Her Çeşit Bakır Hurda

Elinizde bulunan bakır çeşidi fark etmeksizin hurda alımı yapmaktayız. Soyma bakır, talaş bakır, lama bakır ve söküm bakırı gibi onlarca çeşidi bulunan bakırları en uygun fiyat fırsatı ile adresinizden teslim alıyoruz. Kullanmayıp atmaktansa neden geri dönüşüme kazandırarak siz de kar elde etmeyesiniz ki? Bakır hurda alımına ait sorularınızda, satış işlemlerinizde veya teslimat sürecinde telefon numaramız ile bizlere ulaşım sağlayın ve sizlere anında yardımcı olalım. Hem evden alım hizmeti hem de yüksek fiyat sunma hizmetimiz ile hurda alım satımı yapan firmalar arasında en avantajlı konuma bizlerle ulaşacaksınız.

Sizler de bakır ürünlerinizi satmak ve kazanç elde etmek istiyorsanız tek adresiniz Gülsoy Hurdacılık! Hemen bize ulaşın ve kaliteli hizmeti yakalayın.