Beyaz Eşya Alımı

Gülsoy hurdacılık olarak her türlü ikinci el beyaz eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Yıllar geçtikte eskiyen ve bozulmaya yüz tutmuş beyaz eşyalarınızı atmak yerine bize teslim ederek uygun fiyata satış gerçekleştirebilirsiniz. Defolu beyaz eşya alımı yapan biz Gülsoy hurdacılık, teslim ettiğiniz her türlü eşyayı değerlendirerek size uygun bir fiyat sunmakta ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Hurda alımı arasında hem değerlendirmeleriyle hem de sunduğu fiyatlar ile müşterilerin sevgisini kazanmış bir firma olarak evlerinizi ziyaret ederek elinizden teslim alıyor ve değerini gözlerinizin önünde biçerek nakit ödeme yapıyoruz.

İkinci El Beyaz Eşyalarınızı Gelip Alalım!

İster tek bir çamaşır makinası teslim edin, isterseniz de bütün beyaz eşyalarınızı bize verin. Biz isteklerinize göre toplu beyaz eşya alımı yapmaktayız. Çamaşır makinası, buzdolabı, fırın ve bulaşık makinası gibi her ikinci el beyaz eşyalarınızı göndermek yerine telefon ile bize ulaşarak da satış sürecini başlatabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve gerekli aletlerimiz ile adreslerinize ulaşım sağlayarak beyaz eşya alım satımı yapıyor ve sizi yormadan bu işlemleri aynı gün içerisinde bitiriyoruz. Eski elektronik ürünlerinizi alarak, onlara bakım yapıyoruz ve ikinci el kullanıma hazır hale getiriyoruz. Siz de bu satıştan güzel miktarlarda kar etmiş oluyorsunuz.

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları

2. El beyaz eşya hurdacısı olarak güncel hurda beyaz eşya fiyatlarını ele alarak değerlendirme yapıyor ve size en doğru ve uygun fiyatta ödemeyi sunuyoruz. İkinci el beyaz eşya alanlar arasında taşıma kapasitesi yüksek ve sunduğu hizmeti en kaliteli olan şirket olmamızla birlikte uygun fiyat sunmamız da müşterileri memnuniyetini beraberinde getiriyor. Adreslerinize gelip tek bir ürün veya toptan ürün alımı fark etmez, hepsinin taşıma işlemini biz gerçekleştiriyor ve ürün teslimi aldığımız an ödemeyi gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimiz beyaz eşya alım satımının her adımında sizlere destek oluyor. Beyaz eşya hurdacısı arıyorsanız Gülsoy Hurdacılık her zaman hizmetinizde.

Siz de ürünlerinizin fiyatı hakkında bilgi almak ve ikinci el eşyalarınızı nasıl kara dönüştürebileceğinizi detaylı öğrenmek istiyorsanız bize ulaşın!