Elektronik Hurda

Artık işe yaramayan bir bilgisayarınız mı var? Sakın onları çöpe atmayın! Gülsoy Hurdacılık olarak elektronik atıklarınızı sizlerden yüksek fiyatlara teslim alıyoruz ve onları tekrar doğaya kazandırıyoruz. Bilgisayar ve telefon içinden çıkan tüm hurdaları bizlere teslim edebilirsiniz. Artık işe yaramayan aletleriniz sizlere bir getiri sağlasın!

İşte evinize kadar gelip aldığımız bilgisayar ve telefon hurdaları:

  • Anakart hurdaları
  • İşlemci hurdaları
  • Harddisk hurdaları
  • Ekran kartı hurdaları
  • Ram hurdaları
  • Cep telefonu ekranı hurdaları
  • Batarya hurdaları

gibi atıklarınızı bizlere teslim edin ve üstüne ödeme alın. Geri dönüşüm merkezimizde sizlerden aldığımız tüm hurdaları tekrar kullanıyor ve yeni ürünler üretiyoruz. Üstelik sizlere ödediğimiz ücretler hiç de azımsanacak miktarlarda değil. Elektronik hurda fiyatları türüne göre değişiklik gösterse de sizlere en iyi fiyatları sunmaya çalışıyoruz.

Elektronik atıklarınızı çöpe gitmekten kurtarıp piyasaya tekrar kazandırıyoruz! Bizlere hurda teslimatı hakkında ulaştığınız zaman, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile evlerinize kadar geliyoruz. Hurdalarınıza dürüstlük ilkesini takip ederek ve 2020 hurda fiyatlarına göre değerler biçiyoruz. Bu konuda sizlere en iyi teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Aklınıza gelen tüm hurdaları bizlere sunabilirsiniz. Ekibimiz hepsini değerlendirecek ve alabileceğimiz tüm atıkları sizden alıp doğaya geri kazandıracağız.

Tartma ve fiyat biçme işlemlerini sizlerin gözü önünde ve güvenebileceğiniz şekilde yapıyoruz. Yanımızda getirdiğimiz tartı ve teraziler sayesinde tüm hurdalarınızı güvenle tartıyoruz. Şeffaf bir şekilde değer biçip ölçtüğümüz hurdalarınıza ait ödemeleri de anında kapınızda teslim ediyoruz. Eğer kafanıza elektronik hurda teslimi ve hurda alımı konusunda sorular olursa iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz. Biz sizlere, gerekli tüm bilgileri temin edebiliriz.

Evinizde bir işe yaramadan duran o eski bilgisayarlarınız ve artık çalışmayan telefonlarınız sizlere para kazandırsın istemez misiniz? Gülsoy Hurdacılık deneyimli ekibi ve uzun yıllardan gelen tecrübesi ile sahip olduğunuz elektronik hurdaları değerlendiriyor. Sizin yapmanız gereken ise sadece bizi arayıp elinizde olan hurdaları söylemek. Söylediğimiz gibi kapınıza kadar gelip sizlere kolaylık sağlıyor ve ödemenizi anında gerçekleştiriyoruz. Siz de hurdalarınızı geri dönüştürmek ve onlardan gelir sağlamak istiyorsanız hemen bize ulaşın!