Kablo Alımı

Gülsoy Hurdacılık, hurda kablo alımı alanında en uygun fiyatları ve üstün kaliteyi sunan bir firmadır. Elinize bulunan her çeşit parça kablo alımı yapan firmamız, bize ulaştığınız an adresinize gelerek kablolarınızı teslim almaktadır. Elektrik kablosu, antigron kablo, uydu kablosu, pvc kablo ve alüminyum kablo gibi bütün hurda kablo modelleri ile alım satım yapmaktayız.

Kablo Alım Satım

Güncel hurda kablo fiyatları ile alım-satım işlemini gerçekleştiren firmamız, sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sunacaktır. Hurda kablo alan firmalar mı arıyorsunuz? Telefon numaramızdan hemen bize ulaşın ve evinize gelerek kabloları inceleyelim, değerini sizlerle ölçelim ve aynı süre içerisinde ödemenizi gerçekleştirelim.

Elinizde kablolar biriktiyse, koyacak yeriniz kalmadıysa, atmak yerine kar elde etmek istiyorsanız tek adresiniz Gülsoy hurdacılık olmalıdır. Bildiğimiz gibi hurda kablolar doğaya zarar vereceği için biz Gülsoy Hurdacılık ile iletişime geçerek kablolarınızı geri dönüşüme kazandırın. Hurda bakır kablo alımı da yapan firmamız ile hem doğayı koruyun hem kar edin.

Kablo Hurda Alımı

Gülsoy hurdacılık kablo hurda alımı işlemlerini deneyimli ekibi ile size hiç zahmet vermeden yapmaktadır. Tek yapmanız gereken kablo hurdalarınızı bize belirtmek ve arkanıza yaslanmaktır.

Uzun yıllardır sektörde oluşumuzla birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmış bulunuyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığınız kablo alım satımı işlemlerinde karşılıklı samimiyeti ve memnuniyeti ön plana alıyor, sağlıklı iletişim kuruyor ve 2020 kablo hurda alım fiyatları bünyesinde uygun teklifler vererek en yüksek karı elde etmenizi sağlıyoruz.

Elektrik kablo hurdası, bakır kablo hurda gibi farklı çeşitlerde hurda kablo alımı yapmakta ve adreslerinize gelirken gerekli bütün ekipmanları yanımızda bulundurarak doğru ölçümler yapmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız ile tartma ve değer biçme işlemlerimizi adresinizde yapıyoruz. Nakit ödeme sistemi ile hizmet veren Gülsoy Hurdacılık, kablolarınızı teslim alıyor ve anında ödemenizi yapıyor.

Üstün Kalite, Üstün Hizmet

Çeşidi her ne olursa olsun, kablolarınız biriktiyse ve onları geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız bizi arayın. Firmamıza gelmenize, hurdalarınızı taşımanıza hiç gerek yok. Tek bir adım atmadan eskiyen kablolarınızdan anında kar edin! Evinize geliyoruz, tartıyoruz ve ödemenizi yapıyoruz. Kablo hurdacıları arasında üstün hizmetin adresi: Gülsoy Hurdacılık