Yıkım İşlemi

Gülsoy Hurdacılık Demir Hurda Karşılığı Yıkım işlerinizi ücretsiz olarak yapmaktadır. Bizlere başvuran müşterilerimiz için, bina yıkımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu bina yıkım işlerini, binanızdan çıkacak demir ve diğer bilumum hurda karşılığında ücret beklemeden yapmaktayız. Ayrıca her türlü söküm işlemini de profesyonel olarak yapmaktayız. Fabrika Söküm İşlemi, Demir Madde Sökülmesi veya herhangi bir binanın ince işlemlerle ayrıştırılması işlemlerini sizler için itina ile yapmaktayız. Geri dönüştürülebilir tüm maddeleri dikkatli bir şekilde ayrıştırıyoruz. Özellikle müşterilerimizin memnuniyeti için ve maksimum derecede hurdalardan yararlanabilmeniz için söküm işlemlerimizi özenle ve her detaya dikkat ederek yapmaktayız.

  • Binalarda yer alan tüm hurdaları tespit edip yıkım veya söküm planımızı buna göre şekillendiriyoruz.
  • Binanızda bulunan maddelere göre demir, bakır kablolar, kiremit molozlar ve bazı binalarda yer alan ahşap, plastik, camlar gibi birçok geri dönüştürülebilir maddeleri özenle seçiyoruz.
  • Söküm ve Hurda Karşılığı Yıkım işlerimizi profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla yapıyoruz. Yıkılan binadan maksimum derecede yararlanabilmeniz ve daha çok kazanabilmeniz için her detayı özenle söküp çıkartıyoruz.
  • Binanızın özel bölümlerini (Çatı, borular, elektrik tesisatı) gibi yerlerinde çalışırken azami dikkat gösteriyor ve buralardan da oldukça fazla yararlanmaya çalışıyoruz.
  • En son da fiyatlandırma konusunda piyasanın en iyi fiyatlarını sizlere sunarak üst düzey bir kar elde etmenizi sağlıyoruz.

Gülsoy Hurdacılık söküm işlemlerinde olduğu gibi yıkım işlemlerini de özenle yapmaktadır. Binalarınızı çıkacak hurdalara karşılık ücretsiz bir şekilde yıkıyoruz. Yıkım işlemi sırasında asbest yayılmasını önlemek ve ortalığa yayılacak tozları azaltmak için ekstra sulama uyguluyoruz. Bu sayede hem yıkım işleri daha az dumana hem de daha az zehirli madde yayılmasıyla sonuçlanıyor. Binanızı hem ücretsiz bir şekilde yıkıyoruz hem de sizlerin en iyi şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.

Çoğu bina yıkılırken molozların taşınması, personel ücreti, iş makinesi ücreti gibi sorunlarla karşılaşılır. Ama Gülsoy Hurdacılık sizlerin en iyi şekilde hizmet alması ve memnun olabilmesi için tüm işlerle en iyi şekilde ilgileniyor. Bizi arayın ve sadece binalardan çıkan Hurda Demir Karşılığında ve diğer hurdalar karşılığında molozlarınızı taşıyor, molozları kendi tesisimizde parçalayıp daha fazla dağınıklık yaratmıyor ve işimizi özenli, hızlı bir şekilde hallediyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Gülsoy Hurdacılık gerisini halleder.